• İstiklal mahallesi bağlar caddesi no :38/4 SAKARYA
  • Çalışma Saatlerimiz : 08:00 20:00
  • Telefon

    0264 211 32 03

  • Telefon

    +90 554 442 40 51

Hakkımızda

Çalışmalarımızı saygı ve dürüstlük ile bir araya getirerek yıllardır en iyi yaptığımız iş Böcek ve Haşere ilaçlamayı siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Takım arkadaşlarımız ile aldığımız işleri tam ve eksiksiz ilaçlama ve hijyen çerçevesinde sizlerin memnuniyetini kazanmak için elimizden geleni gerçekleştiriyoruz.
 
Kurumsal veya bireysel kullanıcıların haşere, börtü ve böcek cinsi istenilmeyen misafirlerine karşı ilaçlama yapıyoruz. İşimizi sadece ilaçlamakla değil, ilaçlarken kullanılan maddelerin hijyeni ve sağlıksal etkilerini koruyarak dikkate alıyoruz.

Sakarya'da böcek, haşere ilaçlama servisi olarak sizlere hizmet verdiğimiz CÖMERT ilaçlama, uzman kadro ve gerekli tüm evrak, sertifikalarını alarak başarı grafiğini her geçen yıl arttırmaktadır.
 

Cömert İlaçlama, Halk Sağlığı ,Haşere İlaçlama ve Dezenfeksiyon konularında  faaliyet göstermek için  2012 yılında Sakarya’da kurulmuştur. Teknik alt yapımız tam donanımlı ve yeniliklere açık bir şekilde özel olarak hazırlanmıştır. 

    Kurulduğumuz günden bu yana tüketiciye ürün ve hizmetin en iyisini sunmayı felsefe edinirken ilerleyen zaman içerisinde kendimizi sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi ilke edinerek yolumuza devam etmekteyiz.

2456

İlaçlama Hizmeti

146

Kurumsal Müşteri

853

Bireysel Müşteri

2381

Olumlu Geri Dönüş

Çalışma Politikamız

Yüksek performans

En iyi ekiple çalışırız, belgelerimiz ve ekibimiz sizin sıhhat ve temizliğinizi en steril hale getirir

En ince ayrıntıyı kaçırmama

Köşe bucak ev ve işyerlerinizin sterilize ilaçlama işlemlerini en ince ayrıntısına kadar yapar

Sağlıklı Olması

Sağlıklı ve steril ortamlara istenmeyen haşere ve böceklerden kurtularak kavuşmanızı sağlarız

kimler kullandı kimler kullandıdiyet çorba diyet çorbakullanıcı yorumları kullanıcı yorumlarıbitkisel shop bitkisel shopbo diyet çorba yorumları bo diyet çorba yorumlarıbo diyet çorba bo diyet çorbabo diyet çorba kullananlar bo diyet çorba kullananlarkullanan kullanıcılar kullanan kullanıcılarbo diyet çorba kullanıcı yorumları bo diyet çorba kullanıcı yorumları

Çorba için :) bo diyet çorba sitesi diğeri ise formbella satın almak için kullanan kullanıcılara ulaşmak için bo diyet çorba kullananlar girebilirsiniz.