• İstiklal mahallesi bağlar caddesi no :38/4 SAKARYA
  • Çalışma Saatlerimiz : 08:00 20:00
  • Telefon

    0264 211 32 03

  • Telefon

    +90 554 442 40 51

Sakarya Böcek ilaçlama Hizmeti

" Sakarya ve ilçelerinde böcek, haşere ilaçlama hizmeti ile steril ortamlar için yanınızdayız,    Kalite politikamız içinde siz müşterilerimizin memnuniyeti önceliklidir"

Sakarya'da böcek ilaçlama hizmetimiz ile sizlere haşere ve bakterilerden uzak steril bir ortam sunuyoruz. Kokulu ve kokusuz ilaçlama çeşitlerimizin yanı sıra jel ile ilaçlama hizmetlerimiz de mevcuttur. Firmamız lüzumlu tüm sertifikalarını akredite kurumlardan almış olmakta ve ustalaşmış bir ekiple emekler yapmaktayız. 
 
Kalite politikamız içinde siz müşterilerimizin memnuniyeti önceliklidir. Verdiğimiz hizmete nazaran sunduğumuz cazip fiyatlar ile sizde mekanınız, eviniz ve iş yeriniz için ilaçlama hizmetinden yararlanmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz. Sakarya ve ilçelerinde böcek, haşere ilaçlama hizmeti ile steril ortamlar için yanınızdayız...

2456

İlaçlama Hizmeti

146

Kurumsal Müşteri

853

Bireysel Müşteri

2381

Olumlu Geri Dönüş

Çalışma Politikamız

Yüksek performans

En iyi ekiple çalışırız, belgelerimiz ve ekibimiz sizin sıhhat ve temizliğinizi en steril hale getirir

En ince ayrıntıyı kaçırmama

Köşe bucak ev ve işyerlerinizin sterilize ilaçlama işlemlerini en ince ayrıntısına kadar yapar

Sağlıklı Olması

Sağlıklı ve steril ortamlara istenmeyen haşere ve böceklerden kurtularak kavuşmanızı sağlarız

kimler kullandı kimler kullandıdiyet çorba diyet çorbakullanıcı yorumları kullanıcı yorumlarıbitkisel shop bitkisel shopbo diyet çorba yorumları bo diyet çorba yorumlarıbo diyet çorba bo diyet çorbabo diyet çorba kullananlar bo diyet çorba kullananlarkullanan kullanıcılar kullanan kullanıcılarbo diyet çorba kullanıcı yorumları bo diyet çorba kullanıcı yorumları

Çorba için :) bo diyet çorba sitesi diğeri ise formbella satın almak için kullanan kullanıcılara ulaşmak için bo diyet çorba kullananlar girebilirsiniz.